Majowe akcje krwiodawstwa

krwiecien2015_maj

Już niedługo znowu będziecie mogli oddać krew! Serdecznie zapraszamy na majowe akcje krwiodawstwa zarówno tych, którzy krew oddają regularnie, jak i tych, którzy jeszcze nigdy nie podzielili się tym niezwykle cennym płynem. To nic nie boli, nie kosztuje, a może uratować czyjeś życie.

Studentko/Studencie! Przyjdź na najbliższe akcje krwiodwastwa i zaproś na nie swoich znajomych! Pamiętajcie, że udział w akcji krwiodawstwa to niesamowita przyjemność – oprócz standardowych sześciu czekolad czekać będą na Was drobne upominki – wystarczy wziąć udział w losowaniu. Poza tym, w gorącym majowym przedsesyjnym okresie, dobrze jest trochę odpocząć – warto pamiętać, że krwiodawcy przysługuje dzień wolny od zajęć (wystarczy poprosić o odpowiednie zaświadczenie).

UWAGA! 21 maja (czwartek) podczas akcji krwiodawstwa na osiedlu studenckim „Wittigowo”, dzięki uprzejmości firmy „HEWEA”, odbędzie się grill dla krwiodawców. Liczymy na Waszą obecność! Zapewniamy dobrą pogodę i jak zwykle sympatyczną atmosferę. Zapraszamy!